شنبه, ۶ آبان ۱۳۹۶

حضور بخش تعاون هرمزگان در نمایشگاه ویژه اقتصادی ایران در ترکیه

رئیس اتاق تعاون هرمزگان گفت: بخش تعاون استان هرمزگان به عنوان یکی از دو نماینده بخش تعاون کشورمان در نمایشگاه ویژه اقتصادی ایران در ترکیه حضور یافته است.

عباس سالاری  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار کرد: بخش تعاون استان هرمزگان به عنوان یکی از دو نماینده بخش تعاون کشورمان در دومین نمایشگاه ویژه بازرگانی و صنعتی اقتصاد ایران در ترکیه حضور یافته است.

وی افزود: شرکت تعاونی نقش و نگار هرمز به عنوان یکی از تعاونی‌های فعال کشور از استان هرمزگان به مدیریت سرکار خانم بادروج یکی از دو نماینده بخش تعاون ایران در این نمایشگاه است که به همراه هیأتی از بخش تعاونی کشورمان به سرپرستی آقای بهمن عبدالهی رئیس اتاق تعاون ایران در این نمایشگاه حضور دارند.

رئیس اتاق تعاون هرمزگان بیان کرد: نماینده‌ای از اتاق تعاون هرمزگان نیز به این نمایشگاه اعزام شده تا ضمن بررسی فرصت‌های همکاری اقتصادی دوسویه، امکان فعالیت بخش تعاونی هرمزگان در عرصه‌های بین‌المللی را مورد ارزیابی قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تعاون استان هرمزگان، دومین نمایشگاه بازرگانی و صنعتی و اقتصادی ایران در ترکیه با حضور ۸۷ شرکت از کشورمان در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی استانبول در ترکیه در حال برگزاری است. همکاری ایران و ترکیه به منظور توسعه تجارت ۳۰ میلیارد دلاری هدف‌گذاری شده است که این نمایشگاه می‌تواند افق روشنی پیش روی توسعه ظرفیت‌های اقتصادی کشورمان قرار دهد.