چهارشنبه, ۷ شهریور ۱۳۹۷

رئیس اتاق تعاون استان فراخوان آغاز صدور گواهی فعالیت برای اتحادیه ها و تعاونی های استان هرمزگان خبر داد.

IMG_146821
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اتاق تعاون هرمزگان رئیس اتاق تعاون از آغاز صدور گواهی فعالیت برای اتحادیه ها و تعاونی های این استان خبر داد.

عباس سالاری ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای انجام بخشی، شبکه سازی و ایجاد ارزش افزوده در تشکل های بخش تعاون ، همچنین تقویت هویت صنفی برای شرکت ها و اتحادیه های تعاونی و در اجرای اختیارات مکتبه از مفاد ماده ۵ قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار این گواهی صادر می شود.

وی مهمترین اهداف این طرح را ایجاد بانک اطلاعات کامل تعاونیها و اتحادیه ها با گرایشهای گوناگون، صدور گواهی (پروانه) فعالیت برای تمامی تعاونیهای موجود در استان جهت رفع مزاحمت اتحادیه های صنفی و اداره اماکن نیروی انتظامی، سازماندهی و یکپارچه سازی فعالیت های تعاونی به منظور روزآمد کردن شاخص های محیط کسب و کار در بخش تعاون کشور و کمک به تسهیل ارزیابی و شاخص های موثر در ارتقاء کمی و کیفی تعاونی ها از منظر شایستگی و بهینه سازی مدیریت بنگاههای بخش تعاون عنوان کرد.

سالاری با بیان اینکه مدیران عامل تعاونی ها و اتحادیه ها می توانند با مراجعه به اتاق تعاون استان در جریان جزئیات این طرح قرار بگیرند گفت: متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت digfa.icc.ir نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نمایند.