یکشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۷

تدریس یک واحد درسی در اتاق تعاون!

تدریس یک واحد درسی در اتاق تعاون! دانشجویان رشته مدیریت دولتی دانشگاه هرمزگان که واحد درسی تعاون دارند با همراهی استاد خود این درس را در اتاق تعاون هرمزگان برگزار کردند.

photo_2018-12-15_15-25-41به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اتاق تعاون استان هرمزگان دانشجویان رشته مدیریت دولتی دانشگاه هرمزگان که واحد درسی تعاون دارند با همراهی استاد خود آقای بهروز اکرمی این درس را در اتاق تعاون هرمزگان برگزار نمودند.
عباس سالاری رئیس اتاق تعاون با قدردانی از بهروز اکرمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان بیان کرد: این اقدام می تواند دانشجویان را از کلاس های بی روح تئوری خارج کند و اظهار کردکه در این درس دانشجویان با ظرفیت بخش تعاون و همچنین شرح وظائف اتاق تعاون آشنا شدند.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز در این کلاس به نقش و جایگاه تعاون در اقتصاد استان پرداخت.
سالاری بیان کرد: اتاق تعاون این آمادگی را دارد که ظرفیتهای بخش تعاون را در دانشگاهها بیان کند و همچنین این فرصت برای سایر اساتید به اتفاق دانشجویان در رشته های مختلف با گرایش های اقتصادی مهیاست.
وی اضافه کرد: با این اقدام دانشگاهها و دانشجویان ارتباط مستقیم با واحدهای کسب و کار و ظرفیتهای اقتصادی استان را پیدا و مهارتهای لازم را کسب می کند.
رئیس اتاق تعاون اظهار داشت: این اقدام که در اولین روز هفته پژوهش صورت گرفت به فال نیک می گیریم و امیدوارم مورد توجه دیگر دانشگاهها قرارگرفته باشد.
گفتنی است. در این برنامه بهروز اکرمی به عنوان استاد حضور داشت.

photo_2018-12-15_15-25-41